(STB - nikoli StB)
Tyto Insignije jsou navrženy jako nové vojenské insignije České Armády podle vlajky fotbalového klubu Slávie, kteroužto chápu jako původní Českou vlajku, vycházející ze slovanské vlajky, a Rudá hvězda (či pentagram!) značí
Manatin boj!


--- Státní Tajná Bezpečnost ---

- Oratorium pana Pavla -

Dnes [2023-09-01] ve večerních hodinách jsme my, zastánci spravedlnosti, napadli SRN našimy komunistickými chloubami 2000x Škoda T-89 (ročník) aneb Poslední Mohykán. Jsou to největší těžké tanky ve své době a také velmi moderní. Težko jsme si mohli myslet, že nás spojenci v budoucnosti ochrání... ;o) ... tak jsme se ještě bohatí zajistili! Takže vážení - po ukrácených 100 dní ve funkci válkou s Německem dávám panu Pavlovi plné právo vésti Českou Armádu a dokončit válku Nevšímavosti, jak toto obsazení Reichsstagu Čechami bude budoucnost nazývat. Vivat Pavlův reflex!!!! ;o) Bývalý šéf STB, odbor Sabotáž, Hering
[2023-09-04 18:02 GMT+2] Dobytí Manaty: Nyní se ve svém osvobození SRN dostáváme k území, kde U.S. Army mučí původní Manatu na SZ SRN. Vítězství nad spojenci a Ruskem na území SRN očekávám dnes maximálně zítra. Pak svobodně odevzdáme SRN zas do rukou Němek - tak jak nám náleží.
[2023-09-07 01:40 GMT+2] Ochrana malého sebe: Kdysi, když se 1968 k nám vřítila vojska Varšavské smlouvy a bývalý round z Ásie (který koukal jak puk, že náš Vesmír existuje už od roku 1948 (nepodvrzeno ;o) )) dohromady, se poslední zbytky Českého vedení zabarikádovali v Plzni a prohlásily ho Hlavním městem, aby ukázaly Rusku jak oni vypadají na venek ;o). Prohlásily Rusy, tedy skřety, Slovany, a zůstaly tak výzvou, že až jednou svícny pozvednou svobodní, dobyjí SRN a revanžují se teprve skřetům Káji Gotta a dobytím jejich državy po pravděpodobné II. sv. válce - zaprodané SRN. Tak je naše pivo zase svobodné... ;o)

[Pozor, pozor - upozornění stínové vlády!] [DOWNLOAD]

[2023-09-16 Vyhlášenní Dne Nezávislosti stínové vlády!] [DOWNLOAD]

[Pravda pro nevěřící, aby se stali ještě víc nevěřící. ;o) ] [DOWNLOAD]

[Půlnoční pravda o akci ČŘSR.] [DOWNLOAD]

[Vyjádření se k mému krizovému vývoji.] [DOWNLOAD]

[Jak se chovati ke kusu rusu. ;o) Jára dada Cimmerman ;oB] [DOWNLOAD]

[Jak se chovati ke kusu rusu II. ;o) Velmistr NETERY, Velmistr C:du ;oB]

Ze zpětných odezev ke mne dojitých jsem usoudil, že občané ČR jsou bastardi a srabi, a je mi líto, že jsem se kdy objetoval pro ČSSR. Nadále budu vést CID jako Reverend a zkusím světový pořádek udržet tam odsud (U.S.A.). Váš bývalý přítel, kamarád, kolega a tajný Hering STB bývalo ;o( (předcházím zatčení sebe urážkou na cti, protože sám pan president Pavel měl oplétačky, protože s mím útokem souhlasí).

[2023-09-19 15:45 GMT+2] Dnes v ranních hodinách jsme mi, STB, požádali Ruskou Federaci o vyrovnání pronájmu Ruských pozemků na našem území za 21 let (LP1968 - LP1989), včetně penále, protože zapomněli na dobytí hlavního města Plzně hl.m.. Ono totiž stačí speciální česká, pro Rusy určená, mantra, ketrá zajistí město, ke kterému nepřijedou tanky, a to se pak jako postaví. Korále, našle jsem ti penále! ;o) Harkonenka ;o)

--- Kontakt: ---
--- mobil a ústředna: +420 605 599 888 ---
--- e-mail: plzen.dc@statni-tajna-bezpecnost.cz ------
--- (c)20'23-2024 MICKEYsoftware ---
--- pro Státní Tajnou Bezpečost (STB) ---